ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Простий український гомосексуаліст "опустив" Путіна

Українців сьогодні значно більше цікавить гей-парад, ніж чергові посили та сигнали Володимира Путіна
Depo.
6 червня 2015 13:35
ФОТО: depo.ua
Простий український гомосексуаліст "опустив" Путіна
Простий український гомосексуаліст "опустив" Путіна

Російський президент Володимир Путін напередодні візиту до Італії дав велике інтерв'ю місцевій Corriere della Sera. Говорив він переважно про Україну, і новини з цього інтерв'ю вмить розлетілися по перших шпальтах російських ЗМІ.

В своєму інтерв'ю російський президент вкотре згадав про угоду між Януковичем та опозицією в лютому минулого року, укладену за посередництвом міністрів закордонних справ Німеччини та Франції, про "непрофесійні США", які винні в українській війні, про європейських лідерів, які геть втратили самостійність і ними керує ЦРУ. Також Путін вкотре натякнув на можливість визнання "ДНР" та "ЛНР", але при цьому наполягав на виконанні Мінська-2 і необхідності Україні годувати окуповані території. Ну, і інше в тому ж дусі.

За масштабами висвітлення всіх цих меседжів в російських ЗМІ складається враження, що в Кремлі ці одкровення свого лідера вважають мало не епохальними. Але українці переймаються сьогодні геть іншими проблемами і "італійський" Путін їх аж ніяк не вразив.

По-перше, Путін уже рік торочить одне й теж, і українці, як мабуть і європейці, від цього вже добряче втомилися. Всі ці меседжі ми чуємо мало не щомісяця протягом останнього року як від Путіна безпосередньо, так і від його посіпак різного штибу від офіційного речника Пєскова до неофіційного блазня Жириновського. Спочатку, звісно, було тривожно, потім смішно, а зараз просто байдуже.

Ну, і по-друге, сьогодні в Києві відбуваються значно більш цікаві події ніж путінські баляндраси - сьогодні в українській столиці відбувається чергова спроба провести гей-парад. А коли є можливість поговорити про справи сексменшин, кому є діло до якогось Х...ла? Нормальний такий європейський інформаційний фон. Геї качають свої права, гомофоби - свої, міліція намагається не допустити сутичок. В соцмережах вирують пристрасті, а Путін сьогодні - це маленький, куций, нікому не цікавий лисий чоловічок, який десь дуже-дуже далеко.