ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Проспект Гаріна продовжують засаджувати квітами

На круглій клумбі на початку пр. Гагаріна закінчують висаджування 25 тис. квітів
Depo.
21 травня 2015 14:57
ФОТО: depo.ua
Проспект Гаріна продовжують засаджувати квітами
Проспект Гаріна продовжують засаджувати квітами

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської міськради з посиланням на директора департаменту житлового господарства Віктора Кітаніна.

За його словами, квіткову композицію складуть 19 тис. петуній шести видів (червона, біла, рожева, малинова, бузкова, бургунді) і 3 тис. штук тагетеса (чорнобривці). Обрамляє квітковий візерунок газонна трава. За його словами, вже завтра озеленювачі почнуть прикрашати розділову смугу пр. Гагаріна, що забере у них приблизно один місяць.

"На проспекті використовується унікальна система поливу квітів - так званий "холодний туман", іншими словами, зрошення дрібними краплями. Зараз проводяться пуско-налагоджувальні роботи цієї системи. Як ми бачимо, сьогодні в місті встановилася дуже тепла погода, а щоб квіти й газони жили довго, їх треба якісно поливати, адже протягом години 1 кв. м газону втрачає два літри рідини", - розповів Кітанін.

Він також повідомив, що зараз триває оформлення квітників на розділовій смузі пр. Леніна, ведуться роботи в саду ім. Шевченка, на розділовій смузі пр. Правди та інших об'єктах зеленого господарства. Як і раніше, міські клумби прикрасять хлорофітум, сеткреазія, ахірантес, альтернантера, цинія, барвінок різних сортів і кольорів, канни тощо. Віктор Кітанін зазначив, що ці види квітів вже кілька років прикрашають міські клумби і є оптимальними для клімату Харкова.

За даними департаменту комунального господарства, станом на 21 травня в Харкові вже висаджено понад 421 тис. квітів.

Також Кітанін звернув увагу на часті випадки вандалізму, коли квіти на газонах крадуть, виривають або затоптують. Тільки в травні невідомі викрали петунії в сквері Харківських Дивізій, бегонії на вул. Плеханівській, троянди на пр. Московському, 199 і цинерарії на пр. Московському, 20.

"Кожен, хто приїжджає до Харкова, бачить, як місто потопає в зелені і квітах. Клумби, газони - все це робиться для мешканців міста, їхніх дітей, онуків, друзів, гостей. Я ще раз закликаю харків'ян дбайливо ставитися до праці наших робітників", - зазначив Кітанін.