Проблема забезпечення Харкова хлором вирішена, - Світлична

Найближчим часом комунальне підприємство "Харківводоканал" отримає хлор від ВАТ "Дніпроазот", яке поновило свою роботу

Про це повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА з посиланням на голову ОДА Юлію Світличну.

"Це вирішить питання забезпечення міста Харкова хлором, яке гостро стояло в останні дні. Повністю зняти проблему та забезпечити потребу в хлорі "Харківводоканалу" планується протягом кількох днів. На території Харківської області проблема дефіциту хлору виникла виключно в Харкові. В інших містах та районах області комунальними підприємствами були сформовані достатні запаси для безперебійної роботи та забезпечення потреби мешканців у питній воді", - повідомила Світлична.

Протягом останнього часу технологічний запас хлору КП "Харківводоканал" частково поповнюється завдяки поставкам з Румунії, що дозволило уникнути критичної ситуації.

"Ситуація жорстко контролювалася керівництвом підприємства та знаходилась на постійному контролі обласної державної адміністрації", - підкреслила керівник області.

Вона подякувала уряду, керівникам структурних підрозділів Харківської ОДА та колективу КП "Харківводоканал" за фахові дії під час складної ситуації.

Також голова ОДА надала доручення уповноваженим органам проаналізувати, з чим пов'язана відсутність достатніх запасів хлору на КП "Харківводоканал" та чому саме в Харкові резервів хлору вистачало на найменшу кількість днів серед усіх обласних центрів країни.

Як повідомляв Depo.Харків, в Україні можуть виникнути проблеми з централізованим водопостачанням через припинення поставок і зупинку виробництва рідкого хлору на заводі "Дніпроазот". Часткова, а тим більше цілковита зупинка виробництва хлору, несе загрозу епідеміологічної катастрофи в Україні, особливо в літній період.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook