Працюють 24 тисячі людей: У Харкові проходить загальноміський суботник

У Харкові загальноміський суботник в рамках всеукраїнської акції "За чисте довкілля" проходить сьогодні, 20 квітня, в усіх районах міста

Як повідомили Depo.Харків, у суботнику беруть участь представники виконавчих органів Харківської міської ради, районних адміністрацій, депутати, працівники комунальних підприємств, різних установ, студенти та харків'яни.

 

Як повідомив секретар Харківської міської ради Олександр Новак, крім прибирання листя на вулицях, а також в зонах відпочинку планується провести цілу низку робіт, включаючи фарбування лавочок, урн і інших елементів благоустрою, а також обрізку дерев і висадку квітів.

 

"Сьогодні ми вийшли з гарним настроєм на загальноміський суботник. Ми плануємо поприбирати в усіх парках і скверах міста, пофарбувати об'єкти, розташовані в зонах відпочинку, вивезти сміття, яке накопичилося після зими, провести обрізку дерев і посадити квіти. На тих об'єктах, де заплановані роботи, ми наведемо порядок і в такий спосіб створимо всі умови для комфортного відпочинку харків'ян і гостей нашого міста", - зазначив Новак.

 

Співробітники і директори департаментів міської ради прибирають територію у Журавлівському гідропарку. На цьому об'єкті наводять лад понад 250 чоловік. Також у роботах задіяна спецтехніка, яка вивозить сміття і листя.

 

Зазначимо, весняне прибирання території проходить у всіх районах міста. Зокрема, лад наводять у Саржиному яру, на схилах Новоіванівського мосту, в парку Перемоги, Карпівському саду, в парку "Зустріч" та парку ім. Маяковського, на вулицях Академіка Павлова, Військовій, Гімназійній набережній та ін. Всього в суботнику беруть участь більше 24 тисяч людей. У роботах задіяно понад 200 одиниць техніки.

 

 

 

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові суд відпустив вантажника, який скоїв крадіжку на роботі. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook