Посадовець Кернеса, підозрюваний у незаконному збагаченні, має нерухомість в Криму

У незаконному збагаченні підозрують заступника директора Департамента економіки та комунального майна, начальника управління комунального майна та приватизації Харківської міськради Володимира Солошкіна
Depo.
14 липня 2016 12:54
ФОТО: depo.ua
Посадовець Кернеса, підозрюваний у незаконному збагаченні, має нерухомість в Криму
Посадовець Кернеса, підозрюваний у незаконному збагаченні, має нерухомість в Криму

Як передає Depo.Харків, ім'я чиновника встановив Харківський антикорупційний центр.

Згідно з декларації, Солошкін має у власності квартиру в смт Партеніт, що в АР Крим, площею 50,1 кв. м. Також, за інформацією антикорупційного центру, йому належить чотирьохкімнатна квартира на Московському проспекті в Харкові.

Крім того, посадовець задекларував три автомобілі: "ГАЗ-24", "ВАЗ-21063" та "Toyota Aventis" (право користування).

Посадовець Кернеса, якого підозрюють у незаконному збагаченні, володіє нерухомістю в окупованому Криму - фото 1

Посадовець Кернеса, якого підозрюють у незаконному збагаченні, володіє нерухомістю в окупованому Криму - фото 2

Солошкіна Ірина Володимирівна, донька чиновника, яка також фігурує у розслідуванні, має у власності купу приміщень у різних частинах Харкова.

Зокрема, вона володіє нежитловими приміщеннями площею 1843 кв.м на вул. Мар’їнській, 6; нежитлову будівлю площею 368,5 кв.м. по вул. Толстого,12; нежитлові приміщення площею 128,6 кв.м по вул. Чернишевська, 15; нежитлові приміщення по вул. Соціалістична,74 площею 235 кв.м; нежитлові приміщення по пр. Московському, 102/112 площею 114,8 кв.м; нежитлові приміщення по вул. Харківських дивізій, 9/2 площею 50,9 кв.м; нежитлові приміщення по вул. Шекспіра, 1 площею 119, 5 кв.м.

Як раніше повідомляв Depo.Харків, стосовно заступника начальника департаменту міськвиконкому Харкова розпочато досудове розслідування за ч. 2 ст. 368-2 КК України (незаконне збагачення). Наразі за місцем мешкання посадовця тривають обшуки.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків