Порушення прав та неякісні експертизи: Стало відомо, на що Дронов скаржиться у апеляції

Засуджений за криваву ДТП у центрі Харкова, внаслідок якої загинули шестеро людей, Геннадій Дронов вважає, що під час слідства і судового розгляду його права на захист були порушені щонайменше 12 раз

Про це повідомила журналістка Тетяна Доцяк на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.Харків.

За її даними, у апеляційній скарзі на вирок суду Дронов вказує, що під час слідства і судового розгляду його права на захист були порушені щонайменше 12 раз, скаржиться на бездіяльність слідчого і прокурорів.

"Експертизи містили чимало помилок і не давали відповіді на важливі питання. На основі цих експертиз був складений обвинувальний акт і справу передали до суду. Зауваження та клопотання адвоката Дронова ігнорувались, а в призначенні комплексної експертизи йому відмовили", - зазначила Доцяк.

На думку Дронова, експерти плуталися у питанні, із скількох вулиць складається перехрестя, на яке він виїхав - із двох чи чотирьох, які межі цього перехрестя. Дронов також не задоволений, що не було враховано відсутність розмітки на асфальті. 

Крім того, Дронову не подобається, що експертиза не встановила, хто першим почав порушувати правила дорожнього руху. Дронов також не розуміє ступінь своєї провини. 

"Дронов не задоволений, що харківські експерти не встановили швидкість "Лексусу", посилаючись на те, що авто Зайцевої "розмите" і вказали, що швидкість "Лексусу" була більше 80 км на годину. Адже саме точна швидкість необхідна для встановлення відстані "Лексусу" Зайцевої від стоп-лінії її світлофору і розуміння, чи могла вона вчасно зупинитися на стоп-лінії. Дронов думає, що дії харківських експертів можуть свідчити про їхню упередженість, адже дніпровські експерти, на відміну від харківських, змогли встановити середню швидкість "Лексусу" - 106 км за годину - і вказали, що Зайцева могла уникнути зіткнення", - цитує журналістка.

Дронов також не згодний із висновком харківських експертів, які вказали, що Зайцева не мала можливості уникнути ДТП. Він також не задоволений тим, що харківські експерти не дали чіткої відповіді на запитання, чи перебувала Зайцева під дією наркотиків.

На думку Дронова, прокурори не додали обтяжуючі обставини Зайцевій, а вписали пом'якшення через відшкодування потерпілим збитків. "Хоча на момент складання обвинувального акту було примирення лише з двома потерпілими і подругою Зайцевої, а в матеріалах справи в наявності взагалі була лише одна розписка від потерпілої особи", - додала Доцяк.

Також Дронов вважає, що експерти невірно вказали, на який сигнал світлофора він виїхав на перехрестя, а також вимагає повторних досліджень і повної оцінки доказів. Також він просить визнати його невинуватим у зв'язку з відсутністю складу злочину.

Довідка Depo.Харків. Олені Зайцевій та Геннадію Дронову призначене покарання у вигляді 10 років в’язниці із позбавленням прав керувати транспортними засобами на три роки. Дронов та Зайцева оскаржили вирок.

Жахлива аварія у Харкові сталася ввечері 18 жовтня 2017 року на пішохідному переході біля виходу зі станції метро "Майдан Конституції".

Від Центрального ринку їхав автомобіль Volkswagen. У цей час по вулиці Сумській їхав автомобіль Lexus (за кермом була Олена Зайцева). На перехресті біля "Пузатої хати" автомобілі врізалися. Lexus відкинуло на натовп пішоходів, які переходили дорогу на зелене світло. Внаслідок ДТП загинули шестеро людей, ще шестеро були травмовані.

Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme