Полтавський суд оштрафував Кернеса за "прогули" засідань

Полтавський апеляційний суд оштрафував мера Харкова Геннадія Кернеса за неявку на засідання без поважних причин

Прокурор Олександр Ганілов подав до суду клопотання з проханням застосувати до Кернеса примусовий привід та оштрафувати його відповідно до закону, передає Depo.Харків з посиланням на "UA:Харків".

Суд клопотання задовольнив частково, застосувавши до мера Харкова штраф у розмірі 1 921 грн. Примусовий привід суд вирішив не застосовувати. 

Як повідомляв Depo.Харків, засідання Полтавського апеляційного суду у справі проти Кернеса та двох його охоронців перенесли на 18 жовтня.

Електронною поштою Кернес надіслав до суду клопотання про перенесення слухання в зв’язку із тим, що не може з’явитися через офіційну зустріч для підписання меморандуму щодо модернізації міста.

Довідка Depo.Харків. Геннадія Кернеса і двох його охоронців звинувачують у викраденні та побитті двох учасників харківського Євромайдану у січні 2014 року. У серпні 2018 року суддя Київського районного суду Полтави Андрій Антонов закрив кримінальне провадження. В ухвалі зазначалось - представники обвинувачення не з'являлися на слухання сім засідань поспіль. Суд розцінив це, як бездіяльність.

Прокуратура та потерпілий Сергій Ряполов подали апеляції.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook