ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Податківці відсудили у бізнесменів понад 800 млн. грн.

Харківські податкові юристи захистили інтереси держави на більш ніж 800 мільйонів гривень
Depo.
15 липня 2015 17:16
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі ГУ ДФСУ в Харківській службі. Юристи виграли більше 1000 справ у судах різних інстанцій, загальна сума розглянутих на користь держави справ - 845,8 млн. грн.

Зокрема, нещодавно, Харківський апеляційний адміністративний суд залишив без змін постанову окружного адміністративного суду, якою відмовлено в задоволенні позову однієї з харківських фірм до фіскальної служби.

Позов стосувався скасування податкових повідомлень-рішень та штрафних санкцій на загальну суму 2,2 мільйони гривень.

Як розповіли юристи, суд підтвердив прaвомірність проведення планової виїзної перевірки, під час якої податківці встановили відсутність факту здійснення господарських операцій між позивачем та його контрагентами.

Позивач - приватне підприємство, яке займалося грузоперевезеннями, навіть не в змозі було надати правильно оформлені товарно-транспортні накладні та належну документацію. Одного з контрагентів взагалі не виявилося за юридичною адресою. А ось друге підприємство-контрагент надало документацію, де згідно товарно-транспортних накладних водій здійснював перевезення вантажу кожного дня з одного міста в друге, при цьому начебто долаючи багато сотень кілометрів.

Тож правовики дійшли висновку, що усі операції, які здійснювало підприємство-відповідач, мали на меті штучне формування валових витрат та податкового кредиту та довели правомірність прийнятого ними податкового повідомлення-рішення в рамках правового поля.

Більше новин про Харків читайте на Харків.depo.ua.