ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Площу Конституції тимчасово закриють для водіїв

Рух транспорту площею Конституції, по смузі руху від пров. Вірменського до пр. Московського, заборонено з 8 липня до завершення робіт з реконструкції трамвайних колій
Depo.
8 липня 2015 11:55
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської міськради. Це пов'язано з підготовкою до демонтажу трамвайних колій на пл. Конституції для проведення робіт з реконструкції трамвайної лінії на ділянці пл. Конституції - пл. Павловська.

На цей період автобуси таких маршрутів здійснюватимуть об'їзд вказаної ділянки наступним чином (рух у напрямку до пл. Свободи):

№89е: вул. Гамарника - пров. Короленка - вул. Короленка - вул. Пушкінська і далі за маршрутом;

№119е: вул. Гамарника - пров. Короленка - пер. Вірменський - пл. Павлівська - пл. Пролетарська - спуск Соборний - вул. Університетська - пров. Спартаківський - пл. Конституції і далі за маршрутом.

Рух у напрямку пр. Гагаріна здійснюється у відповідності зі схемами паспортів автобусів №89е, 119е.

З 00:00 8 липня до завершення робіт з реконструкції трамвайних колій також заборонено рух трамваїв по пр. Московському, від пл. Павлівської до пл. Повстання.

При цьому рух трамваїв буде організовано наступним чином:

№5: вул. Одеська - пр. Героїв Сталінграда - вул. Морозова - вул. Плеханівська - вул. Польова - зупинка "Вул. Молодої Гвардії";

№6: Південний вокзал - вул. Червоноармійська - вул. Полтавський Шлях - пл. Пролетарська - пл. Павлівська - вул. Університетська - вул. Греківська - пров. Рибасівський - вул. Першої Кінної Армії - вул. Кірова - пл. Повстання - пр. Московський - вул. Академіка Павлова - Салтівське шосе - 602 м/р.

Більше новин про зміни маршрутів у Харкові читайте на Харків.depo.ua.