Після Тимошенко в Качанівській колонії Харкова опечатали весь корпус

У Харкові в Качанівській виправній колонії закрили корпус, у якому знаходилася кімната колишнього прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко
Depo.
6 жовтня 2016 13:45
ФОТО: depo.ua
Після Тимошенко в Качанівській колонії Харкова опечатали весь корпус
Після Тимошенко в Качанівській колонії Харкова опечатали весь корпус

Про це повідомили кореспондентові Depo.Харків у прес-службі Управлінні Державної пенітенціарної служби України в Харківській області.

За відомостями ДПтСУ, корпус, де свого часу утримувалася Тимошенко, опечатаний близько року, у ньому зараз не утримуються ув’язнені. "Приміщення опечатане у зв’язку з тим, що значно зменшилася кількість спецконтингенту через амністію та "закон Савченко". Тому вирішили оптимізувати площі", - зазначили у відомстві.

Таким чином, на сьогодні усі ув’язнені, які утримуються в Качанівській колонії Харкова, переведені в один "сучасний, світлий зі свіжим ремонтом корпус".

Після Тимошенко в Качанівській колонії Харкова опечатали весь корпус - фото 1

Після Тимошенко в Качанівській колонії Харкова опечатали весь корпус - фото 2

Після Тимошенко в Качанівській колонії Харкова опечатали весь корпус - фото 3

Після Тимошенко в Качанівській колонії Харкова опечатали весь корпус - фото 4

Як відомо, 11 жовтня 2011 року Печерський районний суд Києва засудив Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення влади і службових повноважень під час укладення газових контрактів з Росією у 2009 році. Апеляційний суд Києва 23 грудня 2011 року залишив вирок у силі.

30 грудня 2011 року Тимошенко було етаповано із Київського СІЗО до Качанівської жіночої колонії №54 у Харкові.

За даними Державної пенітенціарної служби України, направлення Тимошенко до пенітенціарної установи було здійснено у зв’язку з набуттям законної сили вироку, винесеного Печерським районним судом Києва, який залишений у силі ухвалою Апеляційного суду від 23 грудня 2011 року, з додержанням усіх вимог чинного законодавства.

9 травня 2012 року Тимошенко після висновку німецьких лікарів перевезли до Центральної клінічної лікарні "Укрзалізниці" №5 в Харкові, де вона пробула до звільнення у лютому 2014 року.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків