Після французьких гелікоптерів Аваков згадав про українські літаки

Уряд планує закупити літаки для Нацгвардії і ГСЧС, заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков

Про відповідні плани уряду Аваков розповів 22 січня під час візиту до Харківської області, передає Depo.Харків з посиланням на "057.ua".

"На Харківському авіаційному заводі розглядаємо можливість реалізації великої програми, яку обговорюємо з "Укроборонпромом". МВС буде реалізовувати програму закупівлі авіаційної техніки, в тому числі і машин Ан-74, Ан-32П і новітніх Ан-178. Це наша державна позиція щодо підтримки вітчизняного авіапрому", - сказав Аваков.

Він підкреслив, що поки мова йде про два Ан-74, один Ан-32П і близько десяти Ан-178.

Аваков зазначив, що ця програма розрахована на 5 років. Підписати документи на закупівлю авіатехніки планують протягом 1,5-2 місяців.

Як повідомляв Depo.Харків, 29 серпня Державна авіакомпанія "Хорів-Авіа" уклала договір з Airbus Helicopters SAS про придбання 55 вертольотів, 21 з яких будуть вживаними.

20 грудня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков показав відео перших гвинтокрилів Airubus Н225 Super puma, які були виготовлені у Франції і летять до України.

На підтримку системи авіаційної безпеки протягом 2019-2021 років, яка складатиметься з французьких гелікоптерів Airbus, МВС просить додатково 600 млн гривень.

21 грудня президент Петро Порошенко передав першу партію французьких гелікоптерів для потреб МВС.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook