Під вікнами Кернеса штовханина між активістами та охоронцями
Харківських активістів "Антикорупційного центру" не пускають до будівлі міської ради
- Харків
-
21 червня 2017 09:56
![Під вікнами Кернеса штовханина між актив…](https://img.depo.ua/745xX/Jun2017/255627.jpg)
Як передає кореспондент Depo.Харків, охоронці на вході до міськради відмовляються пропустити та виштовхують з коридора членів "Харківського антикорупційного центру", які намагаються потрапити в будівлю.
Активісти визнають, що вони мають постійну відповідь міськради про те, що через велику кількість бажаючих їм не можуть забезпечити присутність на засіданні сесії. Водночас вони наголошують, що не збираються підніматися до сесійної зали, а лише хочуть потрапити до канцелярії міськради.
Працівники муніципальної охорони, що стоять на вході до міськради, не впустили також депутата Харківської облради Дмитра Булаха та позбавленого мандата депутата Харківської міськради Андрія Лесика.
Довідка Depo.Харків. Сьогодні, 21 червня, депутати Харківської міськради проведуть чергову сесію. На порядку денному заявлені 62 питання і "Різне".
Зокрема, розглядатимуться земельні та економічні питання, питання про присвоєння звання "Почесний громадянин міста Харкова", про затвердження заступника міського голови.
Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків
Всі новини на одному каналі в Google News
- 22:22 На фронті відбулося трохи менше сотні бойових зіткнень: Де ворог найактивніший
- 14:48Терехов заявив про обстріл житлового масиву в Харкові: Що відомо
- 08:27Ворог обстріляв Харків: Влучили у найбільший ринок і на транспортне підприємство ФОТО
- 22:35 На фронті відбулося 80 бойових зіткнень, - Генштаб ЗСУ
- 22:22 Стало відомо, коли оприлюднять мирний план Трампа
- 15:24 На Харківщині кількість жертв ракетного обстрілу Ізюма збільшилася до 6 осіб – ОВА
- 14:04На Харківщині тюремний строк отримав посіпака окупантів "Сосиска": Що інкримінувала СБУ ФОТО
- 08:25Армія рф обстріляла Харків: Сталися пожежі та руйнування
- 13:56На Харківщині кількість загиблих внаслідок удару по Ізюму зросла до 5 осіб
- 13:01У Харкові оголосили вирок директору лісгоспу, який допомагав окупантам будувати укріпрайони ФОТО
- 12:10 Окупанти вдарили ракетою по місту Ізюм: Є загиблі та поранені
- 10:31У Харкові через суд у родини колишнього воєнкома забирають елітні машини – ДБР
- 10:22СБУ затримала агентурну пару російської розвідки, яка під прикриттям волонтерства шпигувала на Харківщині ФОТО
- 08:57ОВА заявила про масовані обстріли Куп'янська на Харківщині: Що відомо
- 12:01СБУ схопила колаборанта, який забезпечив окупантів інтернетом і контролював населення Куп'янська ФОТО
- 08:33На Харківщині окупанти розбомбили спорткомплекс – ОВА ФОТО
- 10:10Нічна дронова атака: Гучно було в 10 областях
- 09:40У Харкові після атаки росіян загорілося підприємство
- 09:14 Ворог на фронті застосовує десятками ракети, бомби й тисячами дрони, - Генштаб ЗСУ