Під Харковом на адмінкорупції погоріла директорка комунального "Обласного аптечного складу"

У Харківській області суд визнав чиновницю винуватою у скоєнні адміністративного корупційного правопорушення

Про це йдеться в постанові Харківського районного суду Харківської області від 5 липня, передає Depo.Харків.

 

Суд розглянув адміністративний протокол за ч. 2 ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю), складний на директорку Комунального підприємства Харківської обласної ради "Обласний аптечний склад".

 

Суд встановив, що жінка не повідомила у 10-денний строк про купівлю 16 квітня 2018 року автомобіля Nissan Juke 2018 року випуску вартістю 485 тис. грн.

 

У судовому засіданні чиновниця свою вину у вчиненні адміністративних правопорушень заперечувала та пояснила, що вона не знала, що є суб`єктом декларування, тому в неї відсутній умисел на вчинення адміністративного правопорушення. Також жінка вказала, що роботодавцем її не повідомлено про необхідність подання декларації, навчання з цього питання не проводилися, а при складанні протоколу її не повідомлено про права та не надано можливості запросити адвоката.

 

Прокурор у судовому засіданні заперечував проти закриття провадження по справі та вказав, що протоколи складені уповноваженою особою із дотриманням вимог діючого законодавства.

 

Вивчивши докази, суд визнав жінку винуватою у скоєнні адміністративного корупційного правопорушення та наклав на неї штраф у розмірі 1,7 тис. грн.

Як повідомляв Depo.Харків, з моменту отримання бюлетенів для голосування харківські правоохоронці візьмуть під цілодобову охорону виборчі дільниці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook