Під Харковом зірвалося засідання у справі комуністки Александровської

Засідання Харківського райсуду у справі екс-нардепа, комуністки Алли Александровської перенесене
Depo.
10 січня 2017 15:32
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили Depo.Харків у канцелярії судді Харківського районного суду Харківської області Олега Назаренка, який слухатиме справу.

За відомостями суду, засідання перенесене на 10:00 середи, 18 січня. "Причини будуть вказані на сайті", - зазначили у канцелярії.

Адвокат Александровської Олександр Шадрін пообіцяв прокоментувати результати засідання пізніше.

Водночас, як повідомило кореспондентові Depo.Харків джерело у правоохоронних органах Харківщини, засідання перенесене тому, що до суду не прийшли певні докази, котрі були запитані раніше.

Довідка Depo.Харків. Екс-нардепа нині забороненої в Україні Комуністичної партії України Александровську запідозрили в сепаратизмі наприкінці червня 2016 року.

За матеріалами СБУ, колишній народний депутат разом зі своїм сином Олександром намагалася підкупити керівництво та депутатів місцевих рад Харківської області для прийняття на сесіях звернень до парламенту та президента щодо змін до Конституції з питань федералізації. За звернення, зокрема одної з міськрад Харківщини, комуністи пропонували 9 тис. доларів (водночас, за відомостями СБУ, російські спецслужби виділила на підкуп депутатів у кілька разів більшу суму, але комуністи привласнили значну частину грошей).

Комуністці інкримінують ч.2 ст.110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) та ч.3 ст.369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.

13 жовтня Апеляційний суд Харківської області звільнив Александровську з-під варти та призначив їй цілодобовий домашній арешт.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків