Під Харковом суд виніс вирок солдату, який дуже хотів в АТО

У Харківській області мобілізований, якого не відправили в АТО, через образу дезертирував до своєї співмешканки
Depo.
20 липня 2016 13:05
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це йдеться в рішенні Чугуївського міського суду Харківської області від 15 липня, що розміщене в Єдиному реєстрі судових рішень України.

Обвинувачений – уродженець Полтавської області, мобілізований солдат, радіотелеграфіст відділення зв'язку мінометної батареї.

Чоловіка обвинувачували у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 407 Кримінального кодексу України (самовільне залишення військової частини або місця служби без поважних причин тривалістю понад один місяць), що карається позбавленням волі на строк від 2 до 5 років.

Суд встановив, що 12 січня 2015 року чоловік без поважних причин та без наказу або дозволу відповідних командирів самовільно залишив військову частину в селищі Башкирівка під Чугуєвом та не повертався до 1 червня 2016 року.

Допитаний в судовому засіданні обвинувачений свою вину в інкримінованому йому кримінальному правопорушенні визнав повністю й щиро розкаявся.

Чоловік пояснив, що самовільно залишив військову частину та поїхав додому за адресою проживання співмешканки тому, що "командуванням військової частини не був направлений в зону АТО".

Суд визнав чоловіка винним та призначив покарання у виді 3 років позбавлення волі умовно.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків