Пацієнт лежить на підлозі: Харків'ян обурив відеозапис із міської лікарні

У Харкові оприлюднили відеозапис із міської лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги

Про це повідомляють "Факти", передає Depo.Харків.

 

За відомостями видання, в мережі з'явилося відео про те, як ставляться до пацієнтів в 4-й лікарні швидкої невідкладної допомоги в Харкові. На ролику видно, що пацієнт лежить на підлозі в коридорі. Інший чоловік лежить на ліжку також в коридорі. При цьому є абсолютно порожня палата з нормальними ліжками.

 

Відео обурило користувачів. Багато пишуть, що ця лікарня славиться поганим ставленням до пацієнтів. Хоча є коментарі про те, що в установу приймають всіх людей, кому потрібна невідкладна допомога. А у зв'язку з тим, що сюди потрапляють бездомні та інші, у кого немає коштів купити памперси або оплатити лікування, то ситуація виглядає плачевно.

 

"Незадоволені і пацієнти, і персонал лікарні. Потрібен просто такий головний лікар, який наведе там порядок".

 

"4-я швидка в Харкові - це ганьба! Шкуродери! Інститут радіології також!"

 

"Це лікарня смертників! Там багато людей помирають від халатності! Я працювала в 17-й лікарні в гнійному! С1995-2005! Такий гидоти не було! Завжди всі доглянуті і в чистоті! Без всяких хабарів"

 

"Тут деякі пишуть, мовляв страшна лікарня, в інших такого немає, пояснюю для тих, хто в танку, це лікарня швидкої невідкладної допомоги. Тут надають допомогу всім, від бездомних до багатіїв, сюди надходять люди ургент, з невідкладним станом, і їм надають першу допомогу, а якщо людина захоче, він переводиться в іншу лікарню".

 

"Господи, перш ніж гнати, дізналися б що до чого. Ліжок так багато, тому що 1-е відділення нейрохірургії закрилося на ремонт, і всі пацієнти надходять тільки в одне відділення. Друге, цей чоловік в кутку, захотів піти, йому сказали, йди, почав йти і не пішов, тому що грошей немає, немає памперсів, хто йому купить, санітарка або медсестра?! Якщо всім купувати, так цієї мізерної зарплати не вистачить на комуналку і навіть на їжу".

 

"Там і до реформи жах був. Свекруха після автомобільної аварії лежала у відділенні політравми в 4 невідкладній. Я принесла ліки, системи та шприци десь о 15:00, а мені кажуть, що крапельниці і уколи вже робити не будуть, нікому, тому що маніпуляційна медсестра вже закінчила свою роботу. Я запитала, якщо я заплачу, хто-небудь з медсестер зможе поставити крапельницю 70-річній пацієнтці? Погодилися з небажанням, посилаючись на те, що це робота маніпуляційної медсестри. Хоча самі сиділи дуже довго на сестринському посту, весь цей час і тупо перемивали комусь кістки. Все, на що були здатні ці люди в білих халатах, так це кричати "Без бахілл не можна". Не дай Бог потрапляти в це кодло".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook