Партія Кернеса зібрала навколо себе найбільше депутатів Харківської облради

У Харківській  обласній раді створено депутатську групу "Довіряй ділам!", до якої увійшли 50 депутатів із фракцій "Відродження", "Опозиційний блок", "Наш край"

Партія Кернеса зібрала навколо себе найб…

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської обласної ради, групу очолив Олег Каратуманов.

 

У прес-службі облради зазначили, що депутатська група "Довіряй ділам!" ставить собі за мету: відстоювання інтересів регіону та всіх його мешканців; створення сприятливих умов для розвитку територій; становлення діалогу між владою, громадськістю та бізнесом тощо. Також пріоритетом діяльності депутатської групи визначено сприяння впровадженню нагальних реформ – передовсім децентралізації – на території області.

 

"Депутати, які представляють різні фракції та виступають від імені громад з усієї Харківщини, об’єдналися у групі "Довіряй ділам!" заради єдиної мети – зробити все, щоб Харківщина стала успішною та стабільною. Ми маємо чітке бачення своїх задач та знаємо шляхи їх розв’язання. Ми відкриті до співпраці з усіма депутатами Харківської обласної ради та органами місцевого самоврядування, виконавчої влади і громадськими організаціями на благо Слобожанщини", - цитує прес-служба керівника групи Каратуманов.

 

18 грудня після сесії Харківської міської ради, відповідаючи на питання кореспондента Depo.Харків про майбутнє утворення депутатської групи, мер Геннадій Кернес засміявся та заявив, що не є депутатом Харківської обласної ради та не знає нічого про утворення групи "Довіряй ділам!".

 

Довідка Depo.Харків. У червні 2019 року перед виборами до парламенту мер Харкова Геннадій Кернес і мер Одеси Геннадій Труханов очолили партію "Довіряй ділам!".

 

Як повідомляв Depo.Харків, Кернес розповів про домовленості з головою Харківської ОДА Кучером.

Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"