Парк ім. Горького обійдеться Харкову у 2019 році у 133 млн грн

На утримання КП "Центральний парк культури та відпочинку ім. Горького" на 2019 рік за рахунок бюджету направлять 133 млн грн

Кошторис витрат на своїй сторінці у "Фейсбук" опублікував депутат Харківської міськради Ігор Черняк, передає Depo.Харків.

Так, згідно з документом, 67 млн грн підуть на заробітну платню співробітникам підприємства; 18 млн грн – нарахування на оплату праці; 5,6 млн грн – предмети, матеріали, обладнання та інвентар; 27, 1 млн грн – оплата послуг, крім комунальних; 450 тис. грн – оплата водопостачання та водовідведення; 16 млн грн – оплата електроенергії; 1,085 млн грн – оплата природного газу; 940 тис. грн – оплата інших енергоносіїв та інших комунальних послуг.

"Тобто всі витрати парку покриваються за рахунок бюджету. А доходи йдуть навіть не на погашення багатомільйонного кредиту в євро, за який парк і був побудований, того самого кредиту, під який закладено будівлю виконкому міської ради на Квітки-Основ'яненка, і де майновим поручителем виступив "Харківський метрополітен". Доходи йдуть комусь у кишеню. Від кожного атракціону. Від кожної точки з продажу хот-догів або морозива", - підсумував Черняк.

Нет описания фото.

Нет описания фото.

Як повідомляв Depo.Харківна проспекті Науки автомобіль зламав паркан.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook