Паралімпійці Харківщини здобули чемпіонство Європи з армспорту

Змагання серед спортсменів з порушеннями зору та ураженнями опорно-рухового апарату пройшли у Греції

Паралімпійці Харківщини здобули чемпіонс…

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, участь у змаганнях взяли спортсмени з 25 країн, а за їхніми підсумками збірна України з пара-армреслінгу здобула дев’ять золотих, 12 срібних, 14 бронзових нагород. З них чотири золоті, п’ять срібних та дві бронзові – на рахунку харківських армреслерів.

Чемпіонами Європи стали: Ганна Судніцина (вагова категорія - до 70 кг), Юлія Сапелкіна (вагова категорія - понад 70 кг), Володимир Мішустін (вагова категорія - понад 85 кг).

По дві срібні медалі завоювали Анатолій Потьомкін (вагова категорія - до 60 кг) та Юлія Гадаєва (вагова категорія - до 65 кг).

Бронзовими призерами стали Микола Татевосян (вагова категорія - до 65 кг) та В'ячеслав Хіхлов (вагова категорія - до 65 кг).

Як повідомляв Depo.Харків, під Харковом блискавкою вбило 30-річного чоловіка.