Освіта є одним із пріоритетів Харківщини: керівник ОДА Світлична привітала педагогів зі святом

У Харківській області відзначають День працівника освіти
Depo.
2 жовтня 2016 10:09
ФОТО: depo.ua
Освіта є одним із пріоритетів Харківщини: керівник ОДА Світлична привітала педагогів зі святом
Освіта є одним із пріоритетів Харківщини: керівник ОДА Світлична привітала педагогів зі святом

Як передає Depo.Харків, вітання керівника Харківської ОДА Юлії Світличної із нагоди Дня працівників освіти розміщене на сайті ОДА.

Світлична привітала працівників освіти з професійним святом і наголосила, що від якості роботи освітян напряму залежить майбутнє держави.

"Важко назвати іншу професію, від якої залежить майбутнє нашої держави, адже саме вам довірено найцінніше – виховання наступних поколінь. Історія щоразу переконує, що успіху досягає те суспільство, в якому питання освіти посідає особливе, вагоме місце", - зазначила керівниця області.

Світлична підкреслила, що освітні заклади Харківщини є одним зі складників піднесення авторитету регіону.

"Сьогодні освіта є одним із пріоритетів піднесення Харківщини, яка в усі часи була осередком формування інтелектуальної еліти України. З розвитком і реалізацією науково-освітянського потенціалу пов’язується майбутнє нашого регіону як потужного центру інноваційної активності. Педагоги Харківщини вносять визначний вклад у розвиток України, формують нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни", - йдеться у привітанні.

Керівниця Харківської ОДА висловила упевненість, що робота освітян Харківщини й надалі примножуватиме славу Слобожанщини.

"Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Нехай у Вас завжди буде привід пишатися трудовими звершеннями та благородними справами своїх вихованців! Упевнена, що праця, якій ви віддаєте всі свої сили, знання та енергію, примножить славу рідної Слобожанщини, де Ваші вихованці є та будуть гордістю держави! У цей святковий осінній день бажаю вам довгої та світлої долі, міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії та творчої наснаги заради підготовки висококваліфікованих фахівців для рідної України", - наголосила Світлична.

Довідка Depo.Харків. День працівників освіти або День учителя - професійне свято працівників освіти України. Відзначається щорічно у першу неділю жовтня. В Україні свято встановлено "…на підтримку ініціативи працівників освіти України…" згідно з Указом Президента України № 513/94 "Про День працівників освіти" від 11 вересня 1994 році.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків