Одіозний "Слуга народу": Громадянин Ізраїлю Куницький лідирує на окрузі в Харкові

В окрузі №169, що охоплює Київський та частину Московського районів Харкова, за результатами опрацювання 68,36% протоколів лідирує кандидат від партії "Слуга народу"

Одіозний "Слуга народу": Громадянин Ізра…

Про це повідомляється на сайті Центральної виборчої комісії (ЦВК), передає Depo.Харків.

За відомостями ЦВК, на окрузі №169 (Київський район, частина Московського району Харкова) станом на 9:00 оброблено 68,36% протоколів.

За кандидата від партії "Слуга народу" Олександра Куницького віддали голоси 48,17% виборців, за самовисуванця Олександра Грановського – 15,62%, за самовисуванця Олександра Кірша – 14,80%.  

Як повідомляв Depo.Харків, Куницький балотувався за підтримки партії "Слуга народу" в Харкові. Під час однієї із зустрічні із виборцями він сам підтвердив, що з 12 років має громадянство Ізраїлю. Крім цього, Куницький проходив службу в армії цієї країни.

11 липня ЦВК скасувала реєстрацію кандидатом у народні депутати від партії "Слуга народу" Олександра Куницького через наявність фактів, які вказують на те, що він має громадянство Ізраїлю.

14 липня Шостий апеляційний адміністративний суд скасував рішення Центральної виборчої комісії про зняття з виборів кандидата Куницького.

19 липня Верховний Суд залишив в силі рішення Шостого апеляційного адміністративного суду. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook