Одіозний Добкін за 0,5 млн грн перевіз частину львівського пам’ятника до Харкова

Харків'янин Михайло Добкін придбав барельєф Ордену Перемоги зі львівського Монумента Слави

Одіозний Добкін за 0,5 млн грн перевіз ч…

Як передає Depo.Харків, про це у Instagram написав харків’янин Михайло Добкін.

 

"Це Орден Перемоги зі львівського Монумента Слави. На другій фотографії – так Монумент Слави виглядав раніше. На третій, четвертій, п'ятій і шостій фотографіях – вдячні нащадки поліцаїв руйнують Монумент. На сьомий фотографії – в такому стані ми знайшли Орден Перемоги з Монумента на одній з львівських фірм. Він важить більше 700 кг. Їм торгували, як ломом кольорового металу. Ми викупили його у вандалів. Майже за півмільйона гривень. Тепер він в Харкові і чекає того часу, коли ми повернемо його на колишнє місце. Разом з адекватними львів'янами повернемо. Але, думаю, це буде не скоро", – написав Добкін.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Это Орден Победы со львовского Монумента Славы. На второй фотографии - так Монумент Славы выглядел раньше. На третьей, четвёртой, пятой и шестой фотографиях - благодарные потомки полицаев разрушают Монумент. На седьмой фотографии - в таком состоянии мы нашли Орден Победы с Монумента на одной из львовских фирм. Он весит больше 700 кг. Им торговали, как ломом цветного металла. Мы выкупили его у вандалов. Почти за полмиллиона гривен. Теперь он в Харькове и ждёт того времени, когда мы вернём его на прежнее место. Вместе с адекватными львовянами вернём. Но, думаю, это будет не скоро. П.С. Оказывается с памятниками воюют не только по идеологическим мотивам. Это ещё у патриотов и неплохой бизнес.

Публикация от Михаил Добкин (@dobkinmm)

 

Довідка Depo.Харків. У січні 2014 року Добкін, який тоді обіймав посаду голови Харківської ОДА, прийшов на сесію в футболці із написом "Беркут". Також Добкін був одним із організаторів сепаратистського з'їзду депутатів всіх рівнів південного сходу і Криму, який пройшов у Харкові 22 лютого 2014 року.

Читайте також: Харківського нардепа Михайла Добкіна та його мотоцикл не пропустили на територію Росії

Добкін ностальгує за радянською "дружбою" з Росією (ФОТО)

Добкін присягнув у вірності московській церкві та скандальному наміснику Києво-Печерської Лаври (ФОТО)

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"