Новорічний ярмарок у центрі Харкова проводитиме фірма без досвіду: Місто не отримає жодної копійки

Новорічний ярмарок на майдані Свободи проведе ФОП Сорокін Володимир Миколайович, який зареєстрували за 29 днів до укладання договору з профільним департаментом міськради

Про це Depo.Харків повідомили у "Харківському антикорупційному центрі".

За даними центру, ярмарок проходитиме з 15 грудня 2018 року по 15 січня 2019 року. Планується, що ярмарок працюватиме з 9:00 до 22:00. Загальна кількість учасників та торговельних місць буде не менше 40 павільйонів та наметів.

Володимир Сорокін зареєстрував ФОП 30 жовтня 2018 року, а уклали договір 28 листопада. Бажаючі проводити ярмарок мали написати заяву на ім'я міського голови, де у тому числі мали вказати інформацію щодо досвіду проведення ярмарків.

Сорокін зобов'язаний забезпечувати належний санітарний та протипожежний стан території ярмарку, вивезення твердих побутових відходів, охорону майна та встановлення біотуалетів.

У "ХАЦ" зазначили, що контактним телефоном для участі у ярмарку бізнесмен вказав той же номер, який вказували всі інші ФОПи, що проводили ярмарки в Харкові. Наприклад, такий же телефон вказав ФОП Білан Олексій Іванович, якого у серпні визначили розпорядником ярмарку до Дня міста. При цьому Білан зареєстрував ФОП за 15 днів до цього.

Олексій Білан та Володимир Сорокін зареєстрували ФОПи в сусідніх будинках по вулиці Волонтерській.

Активісти нагадали, що офіційно за проведення ярмарок на головній площі міста бюджет не отримує жодної копійки.

"20 грудня 2017 року Харківська міськрада проголосувала за Положення про організацію та проведення ярмарків у місті Харкові. Плата за користування земельною ділянкою, на якій проводиться ярмарковий захід, даним Положенням не передбачена", - нагадали активісти.

Як повідомляв Depo.Харків, 46-річна харків'янка покінчила життя самогубством через повішення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook