Ніколи не було і ось знову: У Кернеса залишили помилку на вже переробленій табличці для пам'ятника Гурченко (ФОТО)

Табличку для монументу Людмилі Гурченко вже переробили, однак знову з помилкою

Про те, що табличку переробили, на своїй сторінці в Facebook повідомив директор департаменту інформації та зв'язків зі ЗМІ Харківської міськради Юрій Сидоренко, передає Depo.Харків.

"Табличку, яка так схвилювала небайдужих харків'ян, вже переробили. Увечері буде висіти на своєму місці", - написав він.

Однак і у новому написі залишилася помилка. У ініціалах Володимира Скоробагача написана маленька "і" (з крапкою), тоді як у ініціалах Юрія Медведєва та Ігоря Терехова вписані заголовні "І" (без крапки).

Як повідомляв Depo.Харків, пам'ятник Людмилі Гурченко відкрили 19 липня у сквері на вулиці Трінклера, 6. Пам'ятник заввишки понад 7,5 метрів.

Однак харків'яни розкритикували міську владу за помилки на пам'ятнику Людмилі Гурченко. На постаменті прикріплені табличка з прізвищами громадян, котрі "сприяли" встановленню скульптурної композиції. Однак автори допустили помилки у слові "скульптурної" та у прізвищі одного з меценатів – Володимира Скоробагача, написавши його прізвище таким чином "СкоробОгач".

Ввечері 19 липня табличку вже зірвали.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook