НАЗК перевірить декларації першого заступника Кернеса

Національне агентство з питань запобігання корупції проведе повну перевірку електронних декларацій першого заступника Харківського міського голови Ігоря Терехова

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі НАЗК.

Так, агентство перевірить декларації віце-мера Харкова Ігоря Терехова за 2015 рік (виправлена), а також за 2016 та 2017 роки.

У НАЗК нагадали, що проведення перевірок розпочинається за інформацією, яка була отримана від фізичних чи юридичних осіб, державних органів влади в листах, зверненнях чи скаргах, у яких були наведені факти про можливе відображення у декларації недостовірних відомостей.

Довідка Depo.Харків. У декларації за 2017 рік Терехов вказав, що взяв у борг 15 млн грн, які витратив на придбання інвестиційних сертифікатів ТОВ "КУА "Фенікс-капітал".

Згідно з документом, Терехов на праві спільної власності з матір'ю Вікторією Тереховою володіє квартирою площею 69.80 кв. м. у Харкові. При цьому він вказав, що його мати з лютого 2016 року орендує квартиру площею 29,5 кв. м. також у Харкові.

Терехов має годинник Omega Speedmaster Automatic, вартість якого у декларації не вказав. З 2015 року він орендує автомобіль Mercedes-Benz GL 350 2013 року випуску у громадянки Олени Котельникової.

Річна зарплатня першого заступника Кернеса у 2017 році склала 734 тис. грн, ще 1,9 тис. грн він отримав від обласної ради.

На рахунку в "ПриватБанку" Терехов тримає 1 тис. грн та 116 доларів, готівкою він зберігає 420 тис. грн, 6,8 тис. євро, 21 тис. доларів. У ПАТ "Скай банк" він має ще 434 грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Мітки: #НАЗК