Нацгвардія офіційно підтвердила захворювання строковика на COVID-19 у Харкові
У Харкові захворювання на коронавірус підтверджено у строковика Національної гвардії України
- Харків
-
15 квітня 2020 14:01

Про це повідомив Depo.Харків прес-офіцер Східного регіонального управління Нацгвардії Дмитро Образцов.
За його відомостями, 9 квітня у військовослужбовця строкової служби військової частини 3017 під час медичного огляду було виявлено високу температуру. Його було доставлено до госпіталю Державної установи "Територіальне медичне об’єднання МВС України по Харківській області", де проведено експрес-тест на COVID-19, який показав негативний результат.
Для продовження лікування з діагнозом пневмонія військовослужбовець був направлений до комунального некомерційного підприємства Харківської обласної ради "Обласна клінічна інфекційна лікарня", де знаходиться на лікуванні по теперішній час. 14 квітня у зв’язку з наявністю клінічних ознак коронавірусної хвороби йому було проведено тест ПЛР.
15 квітня надійшов результат тесту, який підтвердив наявність у хворого COVID-19. Наразі стан військовослужбовця задовільний, температура в межах норми. В частині проводяться заходи відповідно до протоколу, затвердженого Міністерством охорони здоров’я.
Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові захворювання COVID-19 діагностували у бійця Національної гвардії.
Читайте також: На Харківщині – перший випадок смерті від COVID-19
Антирекорд: На Харківщині за добу підтвердили 11 випадків COVID-19
Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:36 У Харкові за тиждень обстрілів загинуло п'ять людей, ще 51 особа поранена – Терехов
- 09:31Обстріли на Харківщині: Окупанти вдарили по житловій дев'ятиповерхівці ФОТО
- 08:05Армія рф скинула КАБ на людей: Загинув чоловік, дві жінки – постраждали
- 18:13"Баба Яга" в дії: захисники знищили за ніч більше 10 позицій росіян на Харківщині Відео
- 11:19Рашисти продовжують тероризувати Купʼянськ, що на Харківщині - знову атакували авіабомбами (ФОТО) ФОТО
- 10:35 ЗСУ збили вночі над Україною 13 з 23 ракет та 40 з 109 БПЛА
- 09:29 У Генштабі ЗСУ розповіли, що відбувається на фронті
- 13:16Віталій Кличко з’їздив на передову та передав бійцям оснащення від столичної громади – 3600 дронів, РЕБи, автівки Відео
- 12:58Внаслідок збройної агресії рф в Україні загинули 616 дітей: Де найбільше
- 09:18 Впродовж минулої доби зафіксовано 145 бойових зіткнень
- 18:39 У Харкові внаслідок російського обстрілу загинула родина з дитиною ФОТО
- 10:37У Харкові зросла кількість загиблих внаслідок атаки "Шахедів" – ОВА
- 08:59Вночі Україну атакували 78 ворожих БпЛА: Постраждали чотири регіони
- 08:22 У Харкові внаслідок обстрілу загинули 4 людини, поранені – ще 35 ФОТО
- 23:30Через війну постраджали майже 1,5 тисячі пам’яток культурної спадщини та понад 2 200 об’єктів культурної інфраструктури
- 22:55 На фронті відбулося 11 штурмів за добу, - Генштаб
- 22:31Харків знову атакують ворожі дрони: Є влучання і пожежі
- 15:01Російський корегувальник отримав судовий вирок у Харкові: Що інкримінували фігуранту ФОТО
- 09:43Повітряні сили вночі 3 квітня збили 28 із 39 російських безпілотників