Нардеп Зеленського просить ГПУ зняти арешт з фірм, пов’язаних із заступником голови Харківської облради Скоробагачем, - ХАЦ

Харківська народна депутатка від "Слуги народу" Вікторія Кінзбурська зробила запит в інтересах підприємств, пов’язаних із заступником голови Харківської обласної ради Володимиром Скоробагачем

Нардеп Зеленського просить ГПУ зняти аре…

Про це повідомляє громадська організація "Харківський антикорупційний центр" (ХАЦ) з посиланням на депутатський запит, передає Depo.Харків.

 

За відомостями ХАЦ, харківська народна депутатка від фракції "Слуга Народу" Вікторія Кінзбурська звернулася до Генпрокуратури щодо декількох фірм, на майно яких накладено арешт ухвалою суду. На думку депутатки, арешт накладено безпідставно.

 

На сьогодні запит, поданий Вікторією Кінзбурською, є єдиним. У своєму запиті Кінзбурська стверджує, що до неї звернулися низка керівників фірм, які заявили, що їх діяльність була безпідставно призупинена, адже в результаті клопотання прокурора ГПУ Стороженка суд наклав арешт на їх майно.

 

Мова йде про фірмі ТОВ "Рікон +", ТОВ "Сігней", ТОВ "Торговий дім "Ірпіс", ТОВ "Техно-2017", ТОВ "Бенедикт Бізнес", ТОВ "Омега-2008", ТОВ "Рентес", ТОВ "Оптима Прайс", ТОВ "Поларіс-100", ТОВ "Нут-Експорт", ТОВ "Інвол А".

 

Усі ці фірми фігурують у кримінальному провадженні щодо "легалізації грошових коштів", здобутих злочинних шляхом. Директором та засновником ТОВ "Техно-2017" та ТОВ "ТД "Ірпіс" є Павло Пугач. Він також є директором та співзасновником ТОВ "Лалсат Інтернаціональ Україна", яке також фігурує у кримінальному провадженні.

 

Іншим співзасновником "Лалсату" є Вікторія Скоробагач – дружина заступника голови Харківської облради Володимира Скоробагача.

 

ТОВ "Техно-2017" і ТОВ "Інвол А" належав екран, який транслював на площі Свободи іміджеві сюжети про Скоробагача. Поки цей екран не демонтували у міськраді. ТОВ "Інвол А" належить Аркадію Балюку та Тамарі Садіковій. Раніше засновницею була Алла Редько, яка зараз працює в облраді.

 

Редько також отримувала кошти від ТОВ "Поларіс-100", яке фігурує й у запиті, й у кримінальному провадженні та ТОВ "Інтеропт-Преміум" (раніше належала Віталію Хомутинніку – бізнес-партенру Скоробагача). Засновницею ТОВ "Поларіс-100" є Ірина Хасьянова. Вона ж є засновницею ТОВ "Харківський м’ясопереробний завод" разом з дружиною Скоробагача.

 

ТОВ "Сігней" заснував Юрій Скоробагач. Ця фірма займалася оформленням документів щодо експорту горіхів. Бенефіціаром ТОВ "Омега-2008" вказаний Андрій Голубченко – партнер Вікторії Скоробагач по ТОВ "Сігма-ЛК".

 

"ТОВ "Рентес" напряму належить Вікторії Скоробагач. ТОВ "Оптима-Прайс" належить Яні Лаурінайчуте. Остання купувала нерухомість у Скоробагача. Тож цікаво, що свій єдиний депутатський запит Кінзбурська направила в інтересах фірм, пов’язаних з оточенням Володимира Скоробагача. Щодо законності накладення арешту та діяльності цих фірм відповідь мають дати правоохоронці", - пише ХАЦ.

Читайте також: У Харкові знайшли наркотики в овочі

У Харкові наркотики вживають діти 11-13 років, - лікар

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"