ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Напередодні Великодня Харкову загрожує автомобільний колапс

В Харкові на час проведення міжнародного марафону (11 квітня) на центральних вулицях міста облаштують спеціальні пункти пропуску особистого транспорту
Depo.
8 квітня 2015 14:39
ФОТО: depo.ua
Напередодні Великодня Харкову загрожує автомобільний колапс
Напередодні Великодня Харкову загрожує автомобільний колапс

Про це повідомляє прес-служба Харківської міськради із посиланням на начальника відділу організації дорожнього руху департаменту транспорту Костянтин Туренко, передає кореспондент Харків.depo.ua.

За його словами, цього дня вводяться зміни для руху особистого транспорту в центральній частині міста. Зокрема, по вул. Артема - на ділянці від вул. Гіршмана до вул. Іванова, де зараз односторонній рух, на час проведення марафону буде введено двосторонній рух. Такі ж зміни будуть введені на вул. Гіршмана - від вул. Артема до вул. Пушкінської, та на вул. Красіна - від вул. Пушкінської до Білгородського спуску.

За словами Костянтина Туренка, це дозволить пропускати через певні пости ДАІ автомобілі жителів цих районів за територію маршруту марафону.
Також передбачені пункти пропуску транспорту в зоні, обмеженій вул. Сумською, вул. Новгородською і пр. Леніна.

Як додав старший інспектор з особливих доручень Управління ДАІ МВС України в Харківській області Олексій Лисіков, на цих вулицях будуть працювати співробітники ДАІ, які пропускатимуть особистий транспорт тих, хто захоче виїхати з вул. Сумської та пр. Леніна в іншу частину міста. На пр. Леніна такі пункти пропуску будуть розташовані на перехрестях з вулицями Отакара Яроаша, 23 Серпня, Космічної і Культури. На вул. Сумській проїхати можна буде через перехрестя з вул. Маяковського, на вул. Пушкінській - через перехрестя з вул. Гіршмана.

З 6:00 11 квітня розпочнеться підготовка траси марафону. За годину до старту по першій дистанції марафону рух усіх транспортних засобів за маршрутом марафону буде призупинено.

Лисіков зазначив, що для забезпечення громадського порядку та безпеки дорожнього руху на вулицях міста працюватимуть 240 працівників ДАІ. На ділянках, де рух транспорту буде змінено, встановлять тимчасові дорожні знаки. Також 11 квітня в центрі міста не працюватимуть парковки. При цьому ДАІ звертається до автомобілістів з проханням не залишати транспорт на центральних вулицях міста і максимально обмежити в'їзд в центральну його частину.

Із змінами в русі транспорту і зі схемою руху за маршрутом II Харківського міжнародного марафону можна ознайомитися тут.