ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На захисті від окупації зароблять харківські регіонали (ФОТОФАКТ)

Харківська область отримала 40 мільйонів гривень із виділених Кабміном 70-ти на будівництво взводно-опорних пунктів у Луганській області
Depo.
19 травня 2015 13:55
ФОТО: depo.ua
На захисті від окупації зароблять харківські регіонали (ФОТОФАКТ)
На захисті від окупації зароблять харківські регіонали (ФОТОФАКТ)

Область відповідає за будівництво 31-го взводного опорного пункту (ВОП), з них 12 - на першій лінії, тобто, в безпосередній близькості від противника, повідомляє "Інформаційний опір", передає кореспондент Харків.depo.ua.

Фірми, які виконають будівельні роботи, з 28 квітня по 15 травня визначав департамент капітального будівництва Харківської облдержадміністрації.

Всього в тендерах взяли участь вісім будівельних кампаній, причому сім отримали той чи інший обсяг замовлень. Лише одна компанія залишилася ні з чим. Всі учасники зареєстровані в Харкові.

У 28 випадках в тендері брали участь дві компанії.

За підсумками тендерів половину замовлень отримав "Будцентр Витязь" (генеральний директор - лезгин Агаверді Адилов). Ця компанія перемогла в усіх 15 тендерах, в яких брала участь. Адилов значиться єдиним засновником даної компанії, статутний капітал якої становить 7550 грн.

ПАТ "ПІВДЕНСПЕЦБУД" - не новачок у тендерних баталіях. За останні 5 років фірма виграла на тендерах більше 150 млн. грн. Основними акціонерами компанії є ДП "Сі Капітал Інвест" ТОВ "Бонамм", а також фізичні особи - генеральний директор Микола Шевякін, Дмитро Кошман і дочка покійного Євгена Кушнарьова - Тетяна Кагановська.

6 млн. 772 тис. заробить на будівництві ВОПів "Трест Житлобуд-1", який очолює депутат Харківської обласної ради Олександр Харченко. Нині він значиться позафракційним, проте як і раніше є членом Партії регіонів.

Головними бенефіціарами ТДВ "Житлобуд -2" є голова наглядової ради Юрій Кроленко і керуючий компанії, депутат Харківської міськради від Партії регіонів Олександр Конюхов.

Засновником ТОВ "Фірма Констракшн груп інтернешнл" є Ігор Морус. ЗМІ Харкова неодноразово вказували, що Морус є партнером і фактичні керує будівельним бізнесом Олександра Синчука - сина екс-прокурора Харківської області Василя Синчука.

Компанія "Стальконструкція ЛТД" заснована іншим ТОВ - "ХСУ № 127". Власниками фірми є Леонід Костюков, Микола Меленцях і Андрій Константинов. Генеральний директор компанії - Сергій Евель. У Харкові існує цілий кущ споріднених фірм під назвою "Стальконструкція". На даний момент "Стальконструкція" - один з головних споживачів грошей міськради на будівельні та ремонтні роботи.

Засновниками фірми "ПРЕСТИЖ БУД ПЛЮС" є Олександр Цігічко та Наталія Гішко.