На Росії слідчі вважають, що Жиліна вбили через бізнес-конфлікти

Правоохоронці пов’язують вбивство харківського сепаратиста з його "комерційною діяльністю"
Depo.
20 вересня 2016 12:25
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, на офіційному сайті Слідчого комітету Россії з’явилася інформація про вбивство у ресторані Одінцовського району.

За попередніми даними, 19 вересня ввечері в одному з ресторанів Одінцовського району невідомий зробив постріли в двох відвідувачів, що сидять за одним столом. Після скоєного злочину чоловік втік. Один з потерпілих помер на місці, другий - госпіталізований в лікарню. В ході допитів свідків встановлено, що кілер чекав потерпілих за сусіднім столом близько 20 хвилин. Після того, як чоловіки прийшли в ресторан і зробили замовлення, кілер підійшов і зробив у них серію пострілів. Зловмисник був ретельно загримований: були накладні вуса, спортивні окуляри з антивідблисків жовтими скельцями, на голові надіта глибоко посаджена панама, за плечима рюкзак, - сказано у повідомленні.

Слідчий комітет також уточнює, що потерпілий з 2015 року зареєстрований на території Російської Федерації і останнім часом проживав в московському регіоні. Як випливає зі свідчень пораненого, зустріч в ресторані була призначена з метою вирішення питань бізнесу.

Наразі слідчими органами ГСУ СК Росії по Московській області триває розслідування кримінальної справи, порушеної за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст. 30, п. "А" ч.2 ст. 105 КК РФ (замах на вбивство двох осіб), ч.1 ст. 105 КК РФ (вбивство) і ч.1 ст. 222 КК РФ (незаконний оборот зброї).

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків