На п’яти підприємствах Харківщини ліквідували борги

У березні в Харківській області були ліквідовані борги із заробітної плати ще на п’яти підприємствах області

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації з посиланням на директора Департаменту соціального захисту населення ХОДА Юрія Шпарагу.

"За березень борги із заробітної плати ліквідовані на п’яти підприємствах у сумі 3,5 млн грн, скорочені – на п’яти підприємствах на 3,6 млн грн", - надав дані Шпарага.

На засіданні також розглянули стан погашення боргів із виплати заробітної плати на КП "Балаклійський водоканал", ТОВ "СКБ "Укрелектромаш", ПАТ "Харківський верстатобудівний завод", ДП Міністерства оборони України "Харківський завод залізобетонних виробів", ДП "Харківське конструкторське бюро з двигунобудування".

Керівник КП "Балаклійський водоканал" зобов’язався погасити заборгованість з виплати заробітної плати до 1 червня, керівник ДП "Харківське конструкторське бюро з двигунобудування" – до 1 січня 2020 року.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові з 21 квітня поліція отримує повідомлення про замінування різних об’єктів – аеропорту, торговельних центрів, шкіл, заводів, а також адміністративних установ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook