На "Південній залізниці" розслідують розтрату майна під час ремонту дизель-генераторів у Куп'янську

У Харківській області розслідують привласнення майна залізниці під час ремонту дизель-генераторних установок

Шеф-редактор регіональної редакції Depo.Харків

Про це йдеться в ухвалі Ленінського районного суду Харкова, передає Depo.Харків.

 

Суд розглянув клопотання слідчого поліції про продовження ще на півроку строку досудового розслідування у кримінальному провадження за ч. 1 ст. 191 КК України (привласнення чи розтрата чужого майна, яке було ввірене особі чи перебувало в її віданні).

 

Згідно до матеріалів справи, до поліції звернулося керівництво Департаменту економічної та інформаційної безпеки АТ "Українська залізниця" та передало матеріали службової перевірки структурного підрозділу "Служба сигналізації та зв'язку" регіональної філії "Південна залізниця". Виявлено, що під час ремонту дизель-генераторних установок, зокрема, на станції Куп'янськ-Вузловий філії "Південна залізниця", був факт привласнення майна товариства. Ремонт здійснювало ТОВ "Інтертехком".

 

24 вересня 2019 року між АТ "Укрзалізниця" та ТОВ "Інтертехком" був укладений договір на закупівлю послуг ремонту дизель-генераторних установок (ДГУ).

 

27 листопада 2019 року між головним інженером Куп'янської дистанції сигналізації та зв'язку та директором ТОВ "Інтертехком" складено акт прийому-передачі наданих послуг з ремонту ДГУ.

 

Однак уже 16 грудня 2019 року працівники АТ "Українська залізниця" за результатами огляду технічного стану та комплектності ДГУ комісійно склали акт. У акті зазначено, що під час ремонту спостерігалося завищення об'ємів та обсягів фактично виконаних послуг посадовими особами ТОВ "Інтертехком", які ремонтували в тому числі дизель-генераторні установки на ст. Куп`янськ-Вузловий філії "Південна залізниця".

 

У службовій записці в.о. начальника Харківського регіонального управління Департаменту економічної та інформаційної безпеки АТ "Укрзалізниця" констатовані факти імітації проведення ремонтних робіт, включення до переліку робіт та запчастин, що не передбачені конструкцією ДГА, безпідставного підтвердження обсягу та часу виконаних робіт під час ремонту ДГУ.

 

12 січня 2021 року слідчий у цьому провадженні призначив інженерно-технічну експертизу, за висновками якої буде прийнято рішення про повідомлення про підозру, якщо буде виявлено фактичне невстановлення запчастин дизельгенераторні установки. На її проведення потрібен тривалий час.

 

Вивчивши матеріали, слідчий суддя ухвалив рішення клопотання поліції задовольнити та продовжити строк досудового розслідування ще на шість місяців – до 15 серпня 2021 року.

 

Читайте також: У Харкові на головному вокзалі міста вкрали трактор прибиральників, у справі фігурують посадовці "Південної залізниці"

Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme