На Південній залізниці вберегли майно вартістю майже 300 тис. грн

На Південній магістралі за 2018 рік попереджено 49 крадіжок матеріальних цінностей залізниці

Про це повідомили Depo.Харків у прес-службі Південної залізниці.

За відомостями прес-служби, упродовж 12 місяців 2018 року підрозділами служби воєнізованої охорони регіональної філії "Південна залізниця" АТ "Укрзалізниця" попереджено 49 крадіжок матеріальних цінностей залізниці на суму 287 тис. грн. За підозрою у скоєнні крадіжок затримано та передано до правоохоронних органів 70 громадян.

Крім того, за цей період під час проведення оперативно-профілактичних заходів за порушення Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України, зокрема, ходіння коліями в невизначених місцях та незаконний проїзд у вантажному потязі, працівники служби воєнізованої охорони затримали 693 особи. 622 правопорушників притягнуто до адміністративної відповідальності.

"Щоб попередити розкрадання залізничного майна та вантажів, працівники воєнізованої охорони регіональної філії оперативно реагують на випадки несанкціонованих втручань у роботу залізничного транспорту, визначають і патрулюють найбільш криміногенні ділянки, станції та перегони, супроводжують вантажі тощо", - зазначили у прес-службі.

Як повідомляв Depo.Харків, Південна залізниця переплатить за вогнегасники 100 тис. грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook