На Харківщині втричі збільшилася кількість шкіл з інклюзивним навчанням, - ОДА

У Харківській області інклюзивне навчання запроваджують з 2016 року

На Харківщині втричі збільшилася кількіс…

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА, такі дані вчора, 16 серпня, навели під час селекторної наради щодо підготовки закладів освіти регіону до нового навчального року.

 

За відомостями прес-служби, за цей час кількість шкіл, де створена можливість навчатися для дітей з особливими освітніми потребами, збільшилася у 22 рази, а кількість таких учнів зросла в 14 разів.

 

"У закладах дошкільної освіти кількість функціонуючих інклюзивних груп збільшилася у 23 рази, в них дітей – у 33 рази, – зазначили в Департаменті освіти і науки Харківської ОДА. – Інклюзивною освітою охоплений 571 учень у 400 класах 198 закладів загальної середньої освіти, функціонує 1 спеціальний клас. У 65 інклюзивних групах 46 закладів дошкільної освіти навчаються 114 дітей".

 

Створені та працюють 29 інклюзивно-ресурсних центрів. З метою забезпечення якісної освіти дітей з особливими освітніми потребами у закладах загальної середньої освіти Харківської області створено 24 ресурсні кімнати і 25 медіатек.

 

Як повідомляв Depo.Харків, комунальне підприємство "Харківський метрополітен" у чотири рази занижує доходи від рекламної діяльності.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook