На Харківщині виготовляли мед з антибіотиками

У зразках меду, який виготовляли в Харківській області, виявили антибіотики

На Харківщині виготовляли мед з антибіот…

Про це Depo.Харків повідомили у ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області.

За даними відомства, встановлені факти невідповідності за параметрами безпечності меду 2019 року медозбору "різнотрав’я" виробництва Молчановим О. Б.,  смт Старий Салтів Вовчанський район, реалізація якого здійснювалася на агропродовольчому ринку "Соллі", та "Меду натурального акацієвого" торгової марки "Від Миколи Івановича" виробництва ФОП Стьопін М. І., смт Малинівка Чугуївського району, реалізація якого здійснювалося в одній із торгівельних мереж Києва.

Згідно з експертними висновками, відібрані зразки меду не відповідають показникам якості та безпечності, в них виявлені залишки антибіотиків та невідповідність за фізико-хімічними показниками тощо.

З метою недопущення та припинення обігу вказаного меду були проведені позапланові перевірки на потужностях вказаних виробництв.

За порушення параметрів безпечності меду складені відповідні протоколи, які разом з матеріалами справи направлені до відповідного органу, який має їх розглянути та ухвалити рішення щодо можливого накладання штрафів.

ФОП Стьопін М. І. розпочав процедуру відкликання вказаної продукції.

Як повідомляв Depo.Харківна Південній залізниці придбали два апарати штучної вентиляції легень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"