На Харківщині суддя районного суду задекларував зарплату у 250 тис. грн

У Харківській області суддя районного суду Олег Товстолужський отримав зарплату в розмірі 250 тис. грн

На Харківщині суддя районного суду задек…

Як передає Depo.Харків, відповідне повідомлення про суттєві зміни в майновому стані подав суддя Валківського районного суду Харківської області Олег Товстолужський.

 

Згідно до повідомлення, 16 січня Товстолужський отримав за основним місцем роботи в Територіальному управління Державної судової адміністрації України у Харківській області заробітну плату в розмірі 250 тис. грн.

 

 

На сьогодні Товстолужський ще не подав щорічну декларацію за 2020 рік. Утім, згідно до декларації за 2019 рік, суддя в рівних долях із дружиною володів квартирою площею 75,1 кв.м в Пісочині під Харковом, одноосібно він володів житловим будинком площею 47,8 кв.м у селі Хворостове Валківського району. Крім цього, суддя у Хворостовому володів чотирма земельними ділянками загальною площею майже 10,6 тис. кв.м.

 

Також Товстолужський мав право користуватися садовим будинком площею 56 кв.м, земельною ділянкою на 550 кв.м  в Люботині під Харковом (неоформлена спадщина) і гаражем площею 27 кв.м у Пісочині (належить дружині). Крім цього, у Товстолужського є недобудована дача площею 90 кв.м у Хворостовому.

 

Суддя володіє автомобілями Honda VT-750 та Fiat Tipo, а також має право користуватися причепом "Одисей". Його дружина володіє автомобілем Toyota Camry.

 

Протягом 2019 року суддя отримав наступний дохід: зарплата – 990 тис. грн, кредити – 238,6 тис. грн, отримав раніше позичені кошти – 200,8 тис. грн. Дружина за 2019 рік отримала наступний дохід: від зайняття незалежною професійною діяльністю – 6,6 тис. грн, від зайняття підприємницькою діяльністю – 100,8 тис. грн, кредит – 11 тис. грн, спадщина – 5 тис. грн, допомога на поховання – 4,8 тис. грн.

 

На сайті Валківського районного суду Товстолужський вказаний як суддя-спікер. Однак у березні 2019 році на сайті суду була розміщена новина, де Товстолужський значився головою Валківського районного суду Харківської області.

 

 

Читайте також: У Харкові дружині податкового чиновника фермер подарував готівкою 2 млн грн

Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"