На Харківщині працевлаштували майже 300 учасників бойових дій на Донбасі: Четверо відкрили бізнес

У 2020 році за сприяння служби зайнятості в Харківській області 275 учасників АТО/ООС знайшли роботу

У 2020 році послугами служби зайнятості скористалися 425 безробітних із числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції (операції об’єднаних сил), повідомили Depo.Харків у прес-службі відомства.

Допомогу по безробіттю отримували 395 колишніх учасників АТО (ООС).

За сприяння державної служби зайнятості 275 військових протягом 2020 року отримали роботу, з них четверо отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності та започаткували власний бізнес, сім осіб працевлаштовані з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

"У минулому році 50% безробітних із числа учасників АТО (ООС) працевлаштовані в державному управлінні й обороні, 11% – у сільському і лісовому господарстві та риборозведенні, 9% – у переробній промисловості, 8% – в оптовій і роздрібній торгівлі та ремонті автотранспортних засобів", – зазначив директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко.

Також протягом минулого року до громадських та інших робіт тимчасового характеру залучали 42 учасника АТО (ООС), професійне навчання за направленням служби зайнятості проходили 88 осіб.

Станом на 1 січня 2021 року, статус безробітного мали 93 особи з числа учасників АТО (ООС), з них 79 отримували допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги становив 6 792 грн, що на 7% більше, ніж на 1 січня 2020 року.

Як повідомляв Depo.Харків, на Харківщині поліцейські склали протокол щодо жінки, яка майже на добу залишила без нагляду малолітніх дітей. 

Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"