На Харківщині понад 2 тисячі громадян отримали відшкодування "теплих" кредитів

У Харківській області понад 2 тисячі мешканців та 80 ОСББ отримали відшкодування "теплих" кредитів

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації з посиланням на директора Департаменту ЖКГ та розвитку інфраструктури Сергія Магдисюка.

Він нагадав, що програмою передбачене відшкодування з держбюджету: для фізичних осіб на придбання негазових/неелектричних котлів – 20% або 35% (для субсидіантів) від суми кредитів; для фізичних осіб – власників приватних будинків на придбання енергоефективного обладнання/матеріалів – 35% суми кредиту; для ОСББ та ЖБК для здійснення загальнобудинкових заходів – від 40% до 70% суми кредиту (у залежності від кількості квартир – субсидіантів).

"Починаючи з 2016 року, на Харківщині реалізуються дві обласні програми, відповідно до яких з обласного бюджету за кредитами фізичних осіб додатково відшкодовується 15% річної ставки, за кредитами ОСББ/ЖБК - 20% тіла кредиту, - розповів Магдисюк. – За час дії програм відшкодування з обласного бюджету отримали понад 2 тисячі жителів області та майже 80 ОСББ і ЖБК на загальну суму майже 6,5 млн грн".

За його інформацією, програми здешевлення "теплих" кредитів також прийняті та працюють у низці міст та районів області: у містах Валки, Лозова, Чугуїв (для ОСББ), у Дворічанському, Кегичівському районах (для фізичних осіб), у місті Харків діють дві програми.

"Так, наприклад, після запуску місцевої програми "теплих" кредитів у Лозівській ОТГ попит ОСББ на енергоефективні заходи зріс у три рази, а обсяг залучених коштів у цьому напрямі – у сім разів: із 230 тисяч гривень - у 2017 році до 1,6 млн грн - у 2018 році", - сказав Магдисюк.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові з’являться нові автобусні маршрути.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook