На Харківщині оштрафували жінку, яка несла з Росії два блоки сигарет і кисневі маски

У Харківській області на порушницю митних правил склали протокол

На Харківщині оштрафували жінку, яка нес…

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Слобожанської митниці Держмитслужби України, жінку з не задекларованими димозахісними кисневими масками та блоками цигарок виявили працівники митного посту "Магістральний".

 

За відомостями митників, жінка пішки прямувала з РФ у напрямку України з двома торбами. Під час усного декларування заявила, що не переміщує товари, які заборонені чи обмежені до переміщення. Але під час проведення огляду митники виявили 4 маски та 2 блоки цигарок. На питання, чому товари не задекларовані, громадянка відповіла, що отримала їх у подарунок та вважає своєю власністю.

 

Згідно з порядком ввезення алкогольних та тютюнових виробів (ст. 376 МКУ), громадяни можуть ввозити на митну територію України без письмового декларування тютюнові вироби у кількості 200 сигарет чи 250 грамів тютюну. Крім того, такі вироби не звільняються від оподаткування митними платежами, якщо особа, яка їх ввозить, була відсутня в Україні менш ніж 24 години. Згідно бази даних жінка переміщуваласч через державний кордон України до Росії сьогодні о 6:16.

 

Відносно громадянки складено протокол за статтею 472 МКУ (не заявлення за встановленою формою відомостей про товари, які підлягають декларуванню або у кількості, що перевищує дозволені норми).

 

Як повідомляв Depo.Харків, на Харківщині засудили терориста, якого затримала контррозвідка СБУ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"