На Харківщині одіозний депутат від ОПЗЖ відновив знак "дружби українського і російського народів" (ФОТО)
У Харківській області представники "Опозиційної платформи – За життя" відновили табличку на камені "дружби українського і російського народів"
- Харків
-
12 липня 2021 12:10

У Харківській області сьогодні, 12 липня, відновили "знак дружби українського і російського народів", що розташований поблизу україно-російського кордону, повідомив на своїй сторінці в Facebook депутат міськради від ОПЗЖ, відомий своїми проросійськими заявами, Андрій Лесик, передає Depo.Харків.
Він вчергове повторив штампи кремлівської пропаганди, що українці та росіяни мають "спільні історичні корені" та об’єднані "духовністю, культурою".
Крім того, на опублікованих Лесиком фото видно, що присутні тримали банер із написом (мовою оригіналу – Ред.): "Русский и украинский народы – братские навеки!!!".
Як повідомляв Depo.Харків, 24 березня 2021 року на в’їзді до Харкова члени місцевого осередку партії "Опозиційна платформа – За життя" відновили так званий "пам'ятний знак дружби українського і російського народів". Однак, вже за кілька годин організація "Фрайкор" повідомила про знищення знаку.
Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків
Всі новини на одному каналі в Google News
- 14:05На Харківщині окупанти вбили чотирьох мирних мешканців – ОВА
- 13:01 У Харкові за підозрою у наведенні ракет схопили працівника ТЕЦ: Що відомо ФОТО
- 11:02На Харківщині судовий охоронець перейшов на бік окупантів
- 08:26Синєгубов показав фото з місця ранкового обстрілу Харкова ФОТО
- 07:33Армія рф вранці знищила продуктовий склад у Харкові – Терехов
- 13:54У Харкові рашистський дрон влучив у дитсадок
- 10:44Росіяни керованими авіабомбами вдарили по Харківщині ФОТО
- 09:31 Про ситуацію на фронті розповіли в Генштабі ЗСУ
- 21:46 росіяни ударили по Куп’янську: є постраждалі, під завалами будинку можуть бути ще люди
- 20:49"Вампір-листоноша". У ДПС показали, як працює "служба доставки" під Вовчанськом Відео
- 16:47ДПСУ: росіяни намагаються нищити укриття українських захисників у прикордонні
- 10:29Повітряна оборона знищила вночі 56 із 88 російських дронів
- 09:33 Ворог продовжує атакувати, - зведення Генштабу ЗСУ
- 10:31У Харкові судитимуть жінку, яка будувала російську податкову систему в окупованому Куп'янську ФОТО
- 09:45Росіяни обстріляли медичний заклад на Харківщині: ОВА повідомила про поранених ФОТО
- 22:50 З початку доби відбулося 125 бойових зіткнень: Найскладнішим залишається Покровський напрямок
- 17:16Фонд "Турбота Харків": допомога там, де вона найбільше потрібна Актуально
- 12:10На Харківщині вирахували колаборантку, яка проводила "пенсійну паспортизацію" під час окупації – СБУ ФОТО
- 08:37Обстріли на Харківщині: Синєгубов заявив про трьох поранених