На Харківщині намолотили вже 2 млн тонн зерна нового врожаю

У Харківській області цього року аграрії розраховують отримати близько 2,6 млн тонн ранніх зернових та зернобобових - на 200 тис. тонн більше, ніж у 2018 році

Про це повідомили Depo.Харків у прес-служба Харківської ОДА.

 

"У цілому на сьогодні область прибрала 72% ранніх зернових і намолотила 2 млн тонн", - повідомив директор Департаменту агропромислового розвитку Харківської ОДА Олександр Нездюр.

 

На полях регіону завершують збір озимої пшениці та ячменю. На даний момент співвідношення продовольчої та фуражної пшениці - близько 60% на 40%, але ці показники можуть змінитися після того, як все зерно перевірять на елеваторах.

 

"Ячмінь цього року по області дав десь на 10 ц/га більше, ніж минулого, і центнерів на 5 більше дала пшениця. Так що з зерном ми будемо. Хотілося б урожай ще більше, але в цьому році якраз у момент наливу зерна була посуха, тому більш пізні сорти в гіршому стані, ніж ранні", - зауважив Нездюр.

 

За його інформацією, найбільший урожай (який перевищив вже позначку в 100 тис. тонн) зібрали Балаклійський, Золочівський та Барвінківський райони. А кращі показники врожайності – в Нововодолазькому, Золочівському та Первомайському.

 

 

Як повідомляв Depo.Харків, з моменту отримання бюлетенів для голосування харківські правоохоронці візьмуть під цілодобову охорону виборчі дільниці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook