"На Харківщині ми маємо найкращих партнерів": Делегація Посольства США провела зустріч зі Світличною

У Харківській області буде розширюватися низка проектів співпраці регіону зі Сполученими Штатами Америки

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА, голова ОДА Юлія Світлична зустрілася з директоркою відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Стефані Холмс.

 

За відомостями прес-служби, під час зустрічі сторони обговорили спільні проекти Харківщини та США, що реалізуються у правоохоронній, безпековій сферах та антикорупційній діяльності.

 

Розпочинаючи зустріч, Світлична подякувала Холмс за увагу та підтримку з боку США та Посольства США в Україні, яку постійно має Харківська область. "Разом із посольством США нам вдалося реалізувати низку амбітних великих проектів, у тому числі тих, подібних яким немає більше ніде в Україні, - зауважила Світлична. - За цей час реалізовано проекти як у сфері боротьби з корупцією, так і фінансуванні мінігрантів для розвитку малого та середнього підприємництва, промисловості області, а також підтримці агропромислової сфери та науки. Нещодавно відкрився бізнес-інкубатор, який комерціалізує ідеї харків’ян. Завдяки підтримці саме США ми одними з перших у країні запровадили систему "Прозоро", яка сьогодні ефективно працює. У цілому ефективність складає біля 10% від фінансування об’єктів, а допорогові закупівлі, які розпорядженням голови ОДА рекомендували для проведення також через систему "Прозоро", наразі показують 6% економії".

 

Керівниця області додала, що саме за підтримки США було збудовано та відкрито найбільший в Україні Регіональний центр адміністративних та соціальних послуг, яким нині користуються тисячі громадян.

 

Оцінюючи співпрацю Посольства США в Україні з Харківщиною, Холмс відзначила: "Мені дуже приємно бути тут, на Харківщині, тому що тут ми маємо наших найкращих партнерів, особливо – у правоохоронній сфері. Я думаю, що це розпочинається з губернатора, з підтримки та співпраці з губернатором. Також ми маємо на увазі керівництво Головного управління Національної поліції, КОРДу, патрульної поліції та інших наших партнерів у Харкові. І ми вважаємо, що успіх співпраці в Харківській області завдячує дуже ефективній координації між цими органами".

 

Під час зустрічі Світлична та Холмс зосередилися на питаннях співпраці та реалізації проектів у безпековій сфері, оговорили хід реформ у правоохоронних органах, роботу патрульної поліції та запуск проекту "Поліцейський офіцер громади".

 

"Обговорили низку проектів, які ми будемо розширювати та запроваджувати. Сподіваюсь, що саме така співпраця буде показувати реальний результат, який налаштований на те, щоб запроваджувати зміни в Харківській області", - сказала Світлична, підбиваючи підсумки зустрічі.

 

Холмс, у свою чергу, запевнила: "Наші партнери в Харківській області можуть і надалі розраховувати на нашу підтримку та розширення співробітництва".

 

 

 

 

Як повідомляв Depo.Харків, У Харкові "Турбоатом" виготовив обладнання для Дніпровської ГЕС-2.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook