На Харківщині Комітет виборців фіксує провокації та чорний піар проти блоку Світличної

У Харківській області "Блок Світличної "Разом!" заявляє про бездіяльність поліції в протидії поширенню чорного піару проти політичної партії  

На Харківщині Комітет виборців фіксує пр…

У Харківській області Комітет виборців України зафіксував використання технології чорного піару проти народної депутатки Юлії Світличної та політичної партії "Блок Світличної "Разом!", повідомили Depo.Харків у КВУ.

За даними комітету, в Харкові масово поширюються друковані матеріали у вигляді спецвипуску газети із заголовком "Блондинка с газовым шлейфом. Юлия Светличная и "сланцевый газ" – как Харьковскую область собираются превратить в безводную пустыню", що є чорним піаром.

В КВУ нагадали, що Світлична – народний депутат України, перший номер політичної партії "Блок Світличної "Разом!" на виборах у Харківську міську раду.

У свою чергу в партії "Блок Світличної "Разом!" підкреслили, що розповсюдження продукції виявили сьогодні, 17 жовтня.

"Окрім відверто неправдивих даних про діяльність партії "Блок Світличної "Разом!", в газеті та листівках міститься провокаційна і недостовірна інформація про іноземні компанії та організації. Також в негативному контексті використано зображення іноземних громадян, - сказано в заяві. - Слід наголосити, що друкована продукція не містить жодних вихідних даних. Такі дії є грубим порушенням діючого законодавства України та кримінальним злочином".

У партії зазначили, що три доби тому звернулися до ГУ Національної поліції в Харківській області із заявою про організацію і підготовку відповідного правопорушення. Однак до цього часу звернення політичної партії проігнороване, що "підтверджує інформацію та може свідчити про залучення представників влади та правоохоронних органів до здійснення даного злочину".

Партія "Блок Світличної "Разом!" вимагає негайно розпочати кримінальне провадження, знайти замовників, організаторів та виконавців провокації та притягнути їх до кримінальної відповідальності.

Партія також звернулася до дипломатичних установ, громадських та міжнародних моніторингових організацій "Опора" та ОБСЄ з проханням зафіксувати та взяти на контроль зазначені факти як такі, що спрямовані на дискредитацію демократичності всього виборчого процесу та викривлення волевиявлення виборців.

"Партія "Блок Світличної "Разом!" висловлює глибоке занепокоєння фактами використання проти неї чорних політичних технологій і вимагає від правоохоронних органів не уникати своїх прямих обов’язків, а зробити все, щоб вибори на Харківщині відповідали міжнародним стандартам та діючому законодавству України", - сказано в заяві.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"