На Харківщині громадянам у скрутному становищі виділили 4 млн грн

У Харківській області розглянули заявки на надання матеріальної допомоги громадянам, котрі опинилися у скрутному становищі

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської обласної ради, вчора, 16 серпня, в відбулося засідання Комісії з питань надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Харківської області, які опинилися в скрутній життєвій ситуації.

 

За відомостями прес-служби, на розгляд Комісії було винесено більше 1,1 тисячі звернень громадян, які опинилися у скрутному матеріальному положенні.

 

Усього за результатами розгляду заяв адресна грошова допомога громадянам буде направлена у розмірі 4 млн грн.

 

Кошти, зокрема, будуть надані тим, хто потребує лікування, у тому числі онкозахворювання, ендопротезування, хірургічного втручання, постраждалим від пожежі, відшкодування витрат, для вирішення соціально-побутових питань та учасникам зони АТО.

 

Максимальний розмір одноразової адресної грошової допомоги складає 20 тис грн.

 

Загалом з початку року до відділу матеріальної допомоги надійшло 8263 звернень, що в 1,4 рази більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року (6162 звернення).

 

Як повідомляв Depo.Харків, комунальне підприємство "Харківський метрополітен" у чотири рази занижує доходи від рекламної діяльності.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook