На Харківщині двоє посадовців втратили роботу після ревізії

Аудитори Харківської області протягом січня-липня забезпечили відшкодування втрат на 12,8 млн грн

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Північно-східного офісу Держаудитслужби.

За підсумками аудитів за недотримання законодавства до адміністративної відповідальності притягнуті 143 особи, до дисциплінарної та матеріальної – 32 особи, із посад звільнено двох осіб.

До об’єктів, на яких виявлені порушення бюджетного законодавства, у 40 випадках застосовані фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення бюджетних асигнувань, прийняття вимог про повернення використаних не за цільовим призначенням коштів та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

Для повного відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів перед органами прокуратури ініційовані 15 цивільних позовів, до суду пред’явлені три позови на загальну суму 2,4 млн грн.

До правоохоронних органів передано 24 матеріали ревізій та один аудиторський звіт, за результатами розгляду яких розпочато сім досудових розслідувань, матеріали двох аудиторських досліджень долучені до кримінальних проваджень.

Як повідомляв Depo.Харків, комунальне підприємство "Харківський метрополітен" у чотири рази занижує доходи від рекламної діяльності.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook