На Харківщині до військових частин повернулися 2,5 тисячі СЗЧ-шників – ДБР

Термін добровільного повернення на службу військових, які самовільно залишили військові частини, закінчується 1 березня

Журналіст відділу новин
На Харківщині до військових частин повер…

Загалом за час дії відповідної законодавчої ініціативи на службу на Харківщині повернулися понад 2,5 тисячі військовослужбовців.

 

Про це Depo.Харків повідомив речник ТУ ДБР у Полтаві Олександр Білка.

 

За його словами, військовим, котрі повернулися на службу, поновлюються виплати грошового, продовольчого, речового та інших видів забезпечення.

 

"Зауважу, що кожен військовослужбовець, який хоче повернутися на службу, може з’явитися до територіальних підрозділів ДБР, або Військової служби правопорядку, або Нацполіції. Міноборони також дозволило звернутися до однієї із 17 військових частин із затвердженого Генеральним штабом списку, або до однієї з 14 рот резерву Нацгвардії. Після прибуття до частини військовослужбовець має подати рапорт про поновлення на службі. Із цієї миті запускається чіткий алгоритм, що регламентує всі подальші етапи поновлення – від оформлення документів та до відновлення виплат. Рапорт можна подати також у застосунку Армія+", — сказав Білка.

 

Читайте також: Росіяни завдали серію авіаударів по Харківщині: Що відомо

Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme