На Харківщині до гасіння пожежі на полігоні залучили пожежний танк

У Харківській області пожежу на військовому полігону гасять до 70 працівників ДСНС і військових

На Харківщині до гасіння пожежі на поліг…

Про це Depo.Харків повідомив представник Інформаційного агентства міністерства оборони України в Харкові Віталій Саранцев.

 

За його відомостями, ситуація на загальновійськовому полігоні поблизу міста Чугуїв контрольована. Горіння торф'яників триває, але без інтенсивного розповсюдження відкритого вогню.

 

До гасіння пожежі залучений особовий склад військової частини та підрозділів ДСНС, а також додаткова техніка: шляхопрокладач БАТ-2, інженерна машина розгородження ІМР-2 та пожежний танк ГПМ-64.

 

Кількість особового складу – до 70 осіб (додалися екіпажі техніки). Площа горіння торфовищ становить близько 3 га.

 

Як повідомляв Depo.Харків, 9 вересня 2019 року о 9:50 на номер "101" надійшла інформація про пожежу на військовому полігоні поблизу с. Клугіно-Башкіровка Чугуївського району Харківської області. Горів очерет та трава окремими осередками на загальній площі близько 10 га. До місця пожежі залучені особовий склад та техніка Міністерства оборони, ДСНС та лісгоспу.

 

10 вересня продовжувалося горіння окремих осередків пожежі, але під’їзд пожежно-рятувальних підрозділів для гасіння пожежі в окремих місцях був неможливий через відсутність твердого покриття. Для виконання робіт по улаштуванню проїздів пожежно-рятувальної техніки та особового складу була залучена важка інженерна техніка типу ІМР-2 Навчального центру ОРС ЦЗ ДСНС України. Від Головного управління ДСНС України у Харківській області були залучені 9 одиниць пожежно-рятувальної техніки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook