На Харківщині через кишкову паличку для купання закрили пляж

У Харківській області доповнюється мапа нерекомендованих для купання місць

Як передає Depo.Харків, про це повідомляє Харківський обласний лабораторний центр МОЗ України.

 

За відомостями лабцентру, за результатами повторних лабораторних досліджень води в річці Берестова в межах території пляжу міста Красноград встановлено, що у воді водойми вміст лактозопозитивних кишкових паличок перевищує нормативне значення (виявлено 92 000 при нормі не більше 5 000 на літр). У зв’язку з цим не рекомендуємо купання на цьому пляжі.

 

Результати повторних санітарно-мікробіологічних лабораторних досліджень проб води поверхневих водойм, відібраних на міському пляжі міста Зміїв та пляжі Зміївського позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "Біле озеро", відповідають нормативним вимогам.

 

Мапа оновлюється при отриманні нових результатів лабораторних досліджень.

 

Перелік місць масового відпочинку на водних об’єктах, які знаходяться під моніторинговим контролем Державної установи "Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України" розміщено тут: https://drive.google.com/open?id=1pNY_uvu9dpvJwFM9vkmt5yH6WYgMS-Pt&usp=sharing

 

Як повідомляв Depo.Харків, комунальне підприємство "Харківський метрополітен" у чотири рази занижує доходи від рекламної діяльності.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook