На харківському заводі відновили для армії "Булати" після бойових дій

На ДП "Завод ім. Малишева" відновили ще два танка БМ "Булат", які використовували у зоні бойових дій на Донбасі

Depo.
25 листопада 2017 12:21
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі заводу, найближчими днями відремонтовані "Булати" будуть відправлені до Збройних Сил України.

"Загалом зусиллями малишевців вже відремонтована 51 бойова машина. Зараз у нас на заводі знаходяться ще 13 бойових машин, які прибули із зони бойових дій. Один танк має серйозні пошкодження і не підлягає відновленню, тому найближчим часом ми відправимо його на базу зберігання. Решта – 12 машин – на даний момент знаходяться на ремонті, дві з них вже успішно відновлені, і найближчими днями ми готуємо їх до відправки, - розповів головний інженер ДП "Завод імені Малишева" Олександр Шейко. - Танки мали осколковий характер пошкоджень. На даний момент машини пройшли весь цикл ремонтних робіт з технічного стану, проведені всі випробування, машини пофарбовані і підготовлені до відправки".

За словами головного інженера, найближчими днями будуть оформлені всі необхідні документи, і після цього танки передадуть танковій бригаді, звідки вони й прибули.

За словами Шейко, найближчим часом закінчать ремонт ще однієї бойової машини Т-84, яка також буде відправлена до війська.

Як повідомляв Depo.Харків, волонтери розповіли про потреби армійців у харківському шпиталі.

Більше новин Харкова читайте на Depo.Харків