На Харківщині засудили дезертира, який понад рік не з’являвся на службі

У Чугуївському районі засудили військового, який втік з частини
Depo.
2 серпня 2016 15:39
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це йдеться у вироку Чугуївського міського суду Харківської області від 27 липня 2016 року.

Суд становив, що у серпні 2014 року чоловік, 1983 року народження, був призваний до лав Збройних Сил України та направлений до військової частини В6250. За наказом командира він був зарахований на посаду радіотелеграфіста взводу спостереження та технічних засобів розвідки розвідувальної роти.

Однак 5 квітня 2015 року, після повернення з військового шпиталю, чоловік самовільно залишив військову частину та повернувся тільки 13 червня 2016 року.

У судовому засіданні порушник свою провину повністю визнав та покаявся у скоєному.

Суд визнав чоловіка винним за ч.4 ст. 407 КК України (нез’явлення вчасно на службу без поважних причин, вчинене в умовах особливого періоду, крім воєнного стану) та призначив покарання у вигляді трьох років позбавлення воді з іспитовим терміном у два роки.

Засуджений також зобов’язаний не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти її про зміну місця проживання та роботи, періодично з’являтися для реєстрації в кримінально-виконавчу інспекцію.

При призначенні покарання суд врахував, що чоловік мав позитивну характеристику, є учасником бойових дій, має отриманні при виконанні службових обов’язків поранення, проживає разом з сім’єю і має малолітнім сином.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків